Sipariş Telefonları:


0 216 671 98 99 / 0530 498 56 56

Teslimat

Sınav Takvimi

Sınav takvimi belli oldu. Sınavların başlama tarihi olarak 10 Nisan bitiş tarihi olarak ise 31 Ağustos gözüküyor.

Sınav Takvimi İçin Tıklayınız.

Istatistik Bilgileri
Icon12852592Ziyaretçi

Şuanda 1 konuk çevrimiçi
SMMM SORULARI . NET 'den Sınavın İncelikleri Yazdır e-Posta

SMMM SORULARI . NET  TARAFINDAN HAZIRLANMIŞ

SINAVDAKİ DERSLERİN İNCE NOKTALARI

* YETERLİLİK SINAVI İÇİN ÇOK ÖNEMLİ!!!

 

Finansal Muhasebe :  Finansal Muhasebe sorularında her soru eşit puandadır. Düşünüldüğü gibi gelir tablosu yada bilançosu tutmayan kazanamaz diye bir şey söz konusu değildir. Bunları yapmazsanız en fazla  35 puan kaybedersiniz. Önemli olan yevmiye maddelerini doğru yapmaktır. Smmm soruları  olarak sınavlarda puan hangi bölümde yüksekse bu konulara ağırlık verilerek stajyerlerin yüksek puan almaları sağlanmaktadır.

 

- Finansal Tablolar Analizi : Analiz dersi yorum kabiliyetinize kalmıştır.Yorumlarda mümkün olduğunca kesin sonuç bildiren cümlelerden uzak durunuz. Olabilir, olması muhtemeldir gibi kelimeler kullanmanız yararınıza olacaktır.Finansal tablolar analizi Kasım sınavından sonra aşırı bir değişiklik gösterdi. Komisyon değişti. Komisyon değişmesi soru tarzınıda aynı zamanda değiştirdi.Smmm soruları . net olarak bu tür ince ve hassas noktalara dikkat ederek sınav mantığı ile setlerimizde eşdeğer olarak güncellenmektedir.

 

 

- Mali Denetim :  Denetim dersi yorum kalitesine dayanan bir dersdir. Dersdeki ince detaylar bu dersi geçmek için çok önemli rol oynar.

- Maliyet Muhasebesi : Maliyette önemli olan bol soru çözmek. Çünkü sorularda bir ince nokta bütün soruyu etkiliyor. Örneğin, kasım sınavının 1.sorusundaki teknik kapasitemi dikkate alınacaktı yoksa fiili kapasitemi sorusunun yanıtı çok kolay bir soruyu içinden çıkılmaz hale getiriyor. Bu yüzden çalıştığınız kaynak burda çok önemli. Smmm soruları .net olarak her sene farklılık gösteren maliyet muhasebesi sorularını en ince detayına kadar inceler ve bu inceleme sonucu kendini güncellemektedir.

 

- Vergi Hukuku : Bu dersin sorularını yanıtlarken mümkün olduğunda basit cümlelerden uzak durun. Kanundaki kelimelerle ifade etmeye çalışın. Örneğin araba yerine binek otomobil, indirim yerine iskonto,kdv kanunu yerine 3065 sayılı KDV Kanunu v.b gibi kelimeler kullanınız. Vergi hukuku zor bir ders görünmesine rağmen aslında meslek mensupları için en kolay dersdir. Fakat bildiğinizi doğru ifade etmeniz gerekmektedir. Smmm soruları .net olarak setlerimizde bu konuya özellikle dikkat etmekteyiz. Bu dersde kullanacağınız teknik terimler olumlu etki yapmaktadır. Sınav hangi sorulara ne tarzda cevap yazılacağı smmm soruları .net eğitim setimizde mevcuttur.

 

- Temel Hukuk :  Ağırlık ticari hukuk üzerine sorular gelmektedir. Soruları cevaplarken kullanacağınız kelime ve yorum tarzları setimizin içerisinde anlatılmıştır.

 

- Meslek Hukuku : 3568 sayılı meslek kanununu mecburen ezberleyeceksiniz.Yeni meslek yasamızdaki değişiklik içeren kanunda çok önemli.Kesinlikle bu değişikliklerden de soru gelecektir. Genel soru kalıpları aynıdır.SMMM SORULARI . NET olarak eğitim setlerimizin tümünde güncellemeler yapılmış olup,gönül rahatlığı ile sınava başka hiç bir kaynağa gerek olmadan sınavlarınıza hazırlanabilirsiniz.

 

VE HER DERS HAKKINDA ÇOK İNCE PÜF NOKTALAR ,UNUTMAYIN ; SORULARIN CEVAPLARI KADAR KELİME VE YAZMA AYRINTILARIDA PUAN KAZANDIRIR…

 

SMMM SORULARI . NET  EĞİTİM HİZMETLERİ

 

SMMM SORULARI . net Eğitim Setlerinde Fiyat

                                                      STAJA BAŞLAMA + SMMM YETERLİLİK SETİ 278 TL YERİNE 199 TL 

 

Hemen Sipariş Ver

Eğitim seti siparişleri yalnız web sayfası üzerindeki sipariş formu ile alınmaktadır. Sipariş formunu tam ve eksiksiz doldurunuz.
Müşteri Hizmetlerimiz sipariş formunu doldurduktan sonra sizinle irtibat kuracaktır.

 Adresimiz: 
K.Paşa Cad.No.22 Kartal - İst, TÜM TÜRKİYE'YE KARGO ÜCRETSİZ VE KAPIDA ÖDEMELİ GÖNDERİM , Tek yapmanız gereken sitemizdeki sipariş formunu tam ve eksiksiz olarak doldurmaktır.

Siparişlerimiz hafta içi mesai saatlerinde Aras kargo ile gönderilmektedir. Siparişlerinizi bu kriter doğrultusunda kolayca verebilirsiniz.
TEL: 0 216 671 98 99 / 0530 498 56 56

xxxrape 404 - ÕÒ²»µ½Îļş»òĿ¼¡£

404 - ÕÒ²»µ½Îļş»òĿ¼¡£

ÄúÒª²éÕÒµÄ×ÊÔ´¿ÉÄÜÒѱ»É¾³ı£¬ÒѸü¸ÄÃû³Æ»òÕßÔİʱ²»¿ÉÓá£